ממ"ד - מרחב מוגן דירתי

ממ"ד - מרחב מוגן דירתי

ארפל אלומיניום בע"מ הינה חברה המתמחה בייצור, תכנון ופיתוח ממ"ד, דלתות ממ"ד וחלונות ממ"ד. חברתנו מספקת פתרונות מתקדמים לטובת מרחב מוגן דירתי לקהל הפרטי, העסקי והמוסדי. ארפל כספקית פתרונות מקצועיים בתחום, רואה עצמה כנושאת דגל החדשנות בתחומה. ייצור דלתות וחלונות ממ"ד דורש שילוב בין שני אלמנטים: איכות גבוהה וביטחון. ארפל משקיעה רבות בתחום המחקר והפיתוח, והיא מעסיקה מהנדסים מומחים בעלי ידע וניסיון רב שנים בענף של תכנון ובניית ממ"ד, אשר שוקדים על פיתוח סדרות עדכניות ופתרונות חדשניים בתחום חלונות ממ"ד ודלתות ממ"ד.

הידע הנצבר, היכולת ההנדסית הגבוהה והחשיבה היצירתית של ארפל מאפשרים לה להציע ללקוחותיה פתרונות מקצועיים מקיפים לטובת ממ"ד (מרחב מוגן דירתי), לממ"ק (מרחב מוגן קומתי) ולממ"מ (מרחב מוגן מוסדי). חברת ארפל אלומיניום בע"מ, צברה ניסיון וידע ארוך שנים ביצירת דלתות וחלונות ממ"ד איכותיים בגימור ברמה עולמית ועל פי תו התקן המחמיר בעולם. אנו לקחנו את המושגים "דלת ממד" ו-"חלון ממד" ושדירגנו אותם, כדי שהלקוחות שלנו יוכלו ליהנות מדלתות וחלונות ממ"ד בסגנונות ייחודים ובאיכות גבוהה במיוחד.

היתרונות של ארפל אלומיניום?

תחום הממ"דים מתפתח כל הזמן, לכן אנו בארפל אלומיניום צועדים יד ביד עם ההתפתחויות הטכנולוגיות בארץ ובעולם. מחלקת הפיתוח והמחקר יחד עם טובי המהנדסים שלנו, שוקדים על פיתוח מוצרים חדשים לממ"ד, בטוחים ותקניים ברמה גבוהה. מוצרי ממ"ד של ארפל אלומיניום, עומדים בכל הסטנדרטים הבטיחותיים והתקניים.

כשבוחרים דלתות לממ"ד בשונה מדלת פנים יש לבחון את רמת הבטיחות והעמידות שלהם. אנו שוקדים על עמידה בכל תו תקן, זאת על מנת להציע לכם את דלת וחלון הממ"ד הבטיחותיים ביותר.

 

ייצור דלתות ממ"ד וחלונות ממ"ד דורש חשיבה על כמה פרמטרים, בטיחות, עמידות ועיצוב. כל פרמטר חשוב בפני עצמו ועמידה בכל הפרמטרים מניבה דלתות וחלונות ממ"ד מעוצבות, בטיחותיות ואיכותית. היתרון המובהק שלנו כשמדובר במוצרי ממ"ד הוא החומרים האיכותיים מהם הם מיוצרים.

Call Now Button