מיגון פתחים נגד הדף ונגד ירי

מיגון פתחים נגד הדף ונגד ירי

טכנולוגיית ספיגת האנרגיה של ארפל מפחיתה באופן משמעותי מעבר של האנרגיה הנוצרת בזמן פיצוץ אל פנים המבנה. הדבר נעשה על ידי הגדלת יכולת הספיגה של המוצר ומערכת העיגון שלו למבנה. בעזרת טכנולוגיית ספיגת האנרגיה באפשרות חטיבת המיגון של ארפל:

- להציע ללקוחותיה מערכות קלות יחסית למערכות המשתמשות בטכנולוגיות סטנדרטיות המבוססות על "כח מול כח".
- לאפשר גמישות עיצובית של מוצרי החברה בהתאם ועל פי דרישות אדריכליות.
- מתן מענה לאיומים גבוהים תוך שמירה על היתרונות העיצוביים של המוצר.
- לספק מיגון משולב כנגד איומי פיצוץ, ירי ופריצה אלימה באותו מוצר.

תקנים ואישורים

 

מוצרי החברה נבדקים ועומדים בתקנים בינלאומיים כגון: EN, GSA, ASTM, DOD, וכן בתקני משרד החוץ הישראלי, פיקוד העורף ומכון התקנים הישראלי.
מאז היווסדה ביצעה חטיבת המיגון פרויקטים רבים בישראל, באירופה (גרמניה, אנגליה, שוויץ, הולנד, מדינות סקנדינביה ועוד), באמריקה ובמזרח הרחוק (סינגפור, הונג קונג ועוד).

 

חלונות

 

ארפל מייצרת מגוון חלונות הדף בעלי כל סוגי הפתיחה (קבוע, ציר, דריי קיפ והזזה) אשר נבחנו ועמדו בעומסי פיצוץ עד לרמות של כ-300 PSI/MSEC.
ניתן לקבל את כלל סוגי החלונות כחלונות נגד ירי (ירי כדור בקוטר 7.62 מ"מ) עד לרמה של BR6, ו/או כחלונות ממוגני פריצה המאושרים על-ידי משרד החוץ הישראלי (בטמ"ח), אשר עומדים בסטנדרטים האירופאים המחמירים עד לרמה של RC4.

 

ניתן לשלב סוגי מיגון שונים באותו החלון (הדף+ירי, הדף+פריצה, פריצה+ירי, הדף+פריצה+ירי).

דלתות

 

ארפל מציעה מגוון דלתות חד-כנפיות ודו-כנפיות אשר נבחנו ועמדו בעומסי פיצוץ של כ-150 PSI/MSEC.
הדלתות שלנו נבחנו ועמדו בהצלחה בירי (ירי כדור בקוטר 7.62 מ"מ) עד לרמה של BR6.
באשר לפריצה אלימה, הדלתות הממוגנות שלנו מגיעות לרמה של RC3.

 

ניתן לשלב סוגי מיגון שונים באותה הדלת (הדף+ירי, הדף+פריצה, פריצה+ירי, הדף+פריצה+ירי).

קירות מסך

 

קירות המסך של ארפל נבחנו ועמדו בעומסי פיצוץ של כ-700 PSI/MSEC, והם עמידים בפני ירי (ירי כדור בקוטר 7.62 מ"מ) עד לרמה של BR6.

ניתן לשלב סוגי מיגון שונים באותו הקיר (הדף+ירי).

 

חטיבת המיגון המתקדם של חברת ארפל מתמחה בפיתוח, ייצור ואספקה של מערכות אלומיניום וזכוכית – קירות מסך, חלונות, דלתות, גדרות חיצוניות וכיו"ב – שייעודם הגנה בפני הדף, ירי ופריצה אלימה.

חטיבת המיגון מציעה מענה אדריכלי ועמידה בסטנדרטים הבינלאומיים הנהוגים במערכות אלומיניום סטנדרטיות כגון תפעול, אנרגיה, תחזוקה וכד', בנוסף לפתרונות המיגוניים העמידים בפני הדף גבוה ביותר אותם מציעה החברה. מוצרינו מתאימים לבנייה חדשה, לבנייה קיימת וכן למבנים המיועדים לשימור, והם מתבססים על טכנולוגיה ייחודית שפותחה על ידי מהנדסי ארפל, ורשומה כפטנט בבעלות החברה: פטנט טכנולוגיית ספיגת אנרגיה.

מיגון עוטף עזה ומיגון שדרות

לצערנו כבר שנים רבות, המצב הביטחוני בעוטף עזה ובשדרות הוא בכי רע, כיוון שאלו אזורים שקרובים לעזה המאיימת לא פעם בירי טילים, יש צורך במיגון של עוטף עזה ושדרות. על מיגון פתחים זה להיות עמיד, מוגן ובטיחותי. שכן אזור זה חטף לא מעט ירי טילים ופעולות טרור מסוגים שונים. לכן תושבי האזור מחויבים במיגון האולטימטיבי שקיים.

כיום בכל מקום ניתן למצוא ממ"ד או ממ"מ ומקלטים באזור עוטף עזה ושדרות המכילים מיגון ממ"ד מלא: פתחי מילוט, סולמות מילוט, חלון הדף, ודלת פלדה, כל אלה מוכרחים להיות נגישים, תקינים וכשירים לכל מצב פתאומי של איום. זאת על מנת לאפשר לאוכלוסייה להיות מוגנת ככל האפשר ומצויה במקום בטוח עד שתעבור הסכנה.

Call Now Button