חלונות ממ"ד

חלונות ממ"ד

בכל מבנה אשר נבנה היום במדינת ישראל ישנה דרישה להתקין חדרי ממ"ד: חלל המספק הגנה בעת מצבי חירום. במדינת ישראל כמו במדינת ישראל, תמיד כדאי להיות מוגנים וללכת לישון שקטים. הממ"ד מאובזר בפריטים חשובים, כמו דלת כבדה והרמטית המגנה מפני הדף, חלון אטום והרמטי המורכב מחומרים קשיחים במיוחד על פי ההנחיות והדרישות של פיקוד העורף.

מהו חלון ממ"ד?

כל חדר שהוא ממ"ד, חייב להכיל בתוכו חלון אטום מפני גזים ורעלים, חלון זה נקרא חלון ממ"ד תקני. חלון זה מותקן בהתאם לכל הדרישות והתקנים של פיקוד העורף והוא נושא עליו תווית צהובה. בימינו, חלונות ממ"ד ניתנים לשדרוג, לחלון דומה עם אפשרויות אחרות שבה הפתיחה הרבה יותר נוחה, שכן היא מגיעה מהצדדים ומלמעלה למטה, מה שמבטיח ביטחון גדול יותר. חלונות ממ"ד משודרגים מאפשרים רמת אוורור גדולה יותר, סגירה שקטה, ויתרון לא קטן שזה חסכון במקום, זוויות פתיחה שונות ועוד.

מהו חלון פלדה?

חלון פלדה כשם כל חלון ביטחון אחר, הוא חלון חיצוני העשוי מפלדה ותפקידו למנוע פגיעות של הדף ואפשרות של חדירת רסיסים. כשבפנים החדר הוא כמו כל חלון אלומיניום לממ"ד, שנועד למנוע חדירת גזים.

מהו חלון ממ"ד דו כנפי?

חלון ממ"ד דו כנפי הוא גם סוג של חלון בטיחותי, הוא משמש לאיטום נגד גזים והוא מותאם גם למידות של הכנה לתריס חיצוני. ניתן גם לשלב על גבי חלון דו כנפי מסגרות פנימיות וחיצוניות לפתרונות כמו טיח או אבן וכו'.

 

בכל סוג של חלון ממד, כגון: חלון ממד דו כנפי, חלון אלומיניום לממד וחלון פלדה, קיימת האפשרות להוסיף תריס ורשתות מיוחדות. חשוב לוודא מראש כשפונים אל חברה מקצועית, שיש לחלון ממ"ד מחיר סביר, זאת לאחר שתעשו בדיקת שוק. חברה שמספקת חלון ממ"ד תקני עם אחריות לכל לקוח על שירותיה ומוצריה ושמעסיקה רק טכנאים שהם מוסמכים בתחום הבטיחותי וחללי ממ"ד, מה שיכול להבטיח לכל אחד את המיגון והבטיחות המרבית.

Call Now Button