דלתות ביטחון

דלתות ביטחון

דלת ביטחון הינה דלת כניסה הנראית כדלת כניסה רגילה ומעוצבת. היא יפה ואסתטית, כל המשקופים והגימורים שלה נראים מרשימים למראה. אך הפרמטר הנוסף שמבדיל אותה מדלתות אחרות והוא רמת הבטיחות הגבוהה שלה. מטרתן של דלתות ביטחון או דלתות מיגון היא לא רק להגן מפני גורם אנושי, משמע פריצה וכדומה, אלא גם להגן מפני גורמים חיצוניים אחרים, כמו: מזג אוויר קשה וחריג, חסימה מפני רעשים חזקים הנובעים מבחוץ ועוד.

בעבר דלתות מיגון או ביטחון עוצבו על ידי נגר, אך כיום דלתות ביטחון אינן יכולות להיות מעוצבות על ידי נגר יותר, זאת מכיוון שאין לו את כל הכישורים הנחוצים עבור ייצור של דלתות בטחון. לכן כיום דלתות אלו מיוצרות לרוב על ידי מהנדס חומרים ומהנדס אזרחי שמכיר את תחום דלתות הביטחון על בוריו.

ביטחון מעל הכול


משמעות המילה ביטחון, היא שמירה מפני כל גורם זר שלא יחדור למרחב האישי והפרטי של האדם. לכן כיום דלתות ביטחון נפוצות בכל מיני מקומות ציבוריים הזקוקים להגנה, כגון: מרחבים מוגנים דירתיים, מרחבים מוסדיים, ואף בדלתות כניסה לבניינים, המעכבות כל גורם חיצוני שלא אמור לחדור פנימה.

דלת פריצה קרה - שמה קובע את אופייה


דלת פריצה קרה נקראת גם בשם דלת פריצה קרה 15 דקות, דלת זו היא סוג של דלת ביטחון העמידה בפני פריצות אלימות במיוחד. גופים ממלכתיים ומקצועיים שהיה להם צורך ומזמינים דלתות בטחון, הובילו לבנייה של דלת בטחון ייחודית וחזקה מאוד בעוצמה יוצאת דופן מהאחרות.

הדרישה מדלת דלת פריצה קרה 15 דקות, היא שתעמוד בחמש דקות פריצה אלימה וב- 15 דקות אל מול פריצה שהיא אלימה באופן קיצוני. דלת זו עברה כאמור בדיקות מסוג זה. בנוסף, ניתן לעצב דלתות פריצה קרה במגוון עיצובים ובכך להשוות להן יופי ומראה יוקרתי לצד החוזק והעמידות שהיא משדרת.

גם יפה וגם מהווה ביטחון


כל דלת מיגון לכניסה תרצה להיראות יפה ומקורית ולא רק חזקה ובדמוי ברזל ופלדה. לכן העיצוב של דלת פריצה קרה או של דלת ביטחון חייב להילקח בחשבון לצד החוזק שלה. דלת ביטחון אמורה להיות מזמינה כמו דלת רגילה של בית ולא להעניק תחושה של אטימות ואימה מפני אסון.

דלתות ביטחון מעוצבות


אנו בארפל אלומיניום מייצרים דלתות ביטחון מעוצבות ממתכת וגם דלתות ביטחון מעוצבות מפלדה מיוחדות אשר נותנות תחושת ביטחון חסרת תקדים. אנו מאמינים שיופי וביטחון חייבים לבוא ביחד, לכן אצלנו תוכלו למצוא דלתות פנים מפלדה ודלתות מתכת במגוון רחב של עיצובים.

חברת ארפל אלומיניום עובדת עשרות שנים עם חברות מהגדולות בארץ ובעולם בכל הקשור לנושאי בטחון, עם השנים למדנו לייצר דלתות ביטחון מעוצבות מפלדה להגנה מירבית וגם דלתות בטחון ממתכת ללא תחרות. אנו מאמינים באיכות ושירות וכן אנו מספקים ללקוחותינו את המוצר הטוב ביותר.
Call Now Button