דלתות קו אפס – הכירו את הטרנד המוביל בתחום הדלתות

כל מי שחיפש לאחרונה לרכוש דלתות כניסה או דלתות פנים, נתקל בוודאי בביטוי "דלתות קו אפס". טרנד זה סוחף בסערה את הלקוחות בתחום הדלתות והביקוש שלהם רק הולך וגדל. אז מהן דלתות קו אפס ומה הופך אותן לכל כך פופולריות?

​"קו אפס" – נעים להכיר

את דלתות קו האפס תמצאו כשהן מעטרות באופן מרשים את הכניסה הראשית לבית או בכניסה לחללים הפנימיים במבנה, כדלתות פנים. השם המיוחד "קו אפס" מתייחס לתכונה הייחודית והבולטת של הדלתות המדוברות – הן ממשיכות בקו ישר את הקיר ולמעשה יש אפס מרחק בין מישור הדלת למישור המשקוף ולמישור הקיר. שם נוסף לסגנון זה הוא "דלתות נסתרות", שכן המשקופים והצירים של הדלתות אכן נסתרים.

סגנון זה מעניק מראה אלגנטי ונקי. הוא מכניס את כל החלקים הפונקציונליים של הדלת אל מאחורי הקלעים והופך את פני הדלת לשחקן הראשי. יש שבוחרים להישאר עם המראה המינימליסטי המתאים לעולם חדשני וטכנולוגי. אחרים מנצלים את ההזדמנות להפוך את פני הדלת לפריט עיצובי ואף אומנותי, המשדרג את הלוק של החלל כולו.

התאמה של דלת ממד

איך זה עובד טכנית?

חשוב להבין שהתקנה של דלת קו אפס ניתן לבצע על כל פתח דלת קיים, -גם במקרה של דלתות ממ"ד. לא מדובר בהליך שחייב להיעשות בזמן התכנון והבנייה. האפקט המישורי מתקבל כתוצאה מהתקנת חיפוי דקורטיבי על הקיר עצמו, כאשר המראה של הדלת ממשיך את אותו קו דקורטיבי.

​התקנת דלתות מסוג זה מתאפשרת בזכות חידושים טכנולוגיים ושימוש בטכניקות מתקדמות בתחום הדלתות. החידושים מאפשרים להסתיר את הצירים והמשקופים מבלי לפגוע באיכות הדלת ובפונקציונליות שלה. הצירים והמשקופים הנסתרים פחות נגישים ולכן לרוב מייצרים אותם מאלומיניום, שכן העמידות לאורך זמן מקבלת חשיבות יתרה במצב זה.

המראה המאוד מדויק של דלתות קו אפס מצריך עבודת התקנה ומדידה מקצועית מאוד. לכן חשוב לעבוד עם חברת דלתות רצינית ובעלת ניסיון בתחום. מומלץ לבקש ייעוץ מקדים מחברת הדלתות בביתכם על מנת שיוכל להתאים לכם את הדלת המתאימה ביותר לצרכים שלכם.

למי זה מתאים?

לכולם! מדובר בדלתות ורסטיליות שיכולות להתאים לשימושים שונים ובחללים שונים. דלתות קו אפס יכולות להתאים לבתי מגורים, למשרדים, למלונות, לחנויות ועוד, ובלבד שיתאימו לקו העיצובי של החלל. ניתן להתקין אותן על קירות גבס או בטון בלי שום חשש, בכניסה לחדרי הבית או בכניסה הראשית.

נראה שטרנד הדלתות הנסתרות או דלתות קו אפס, איך שתבחרו לכנות אותן, מוכיח את עצמו בשטח. יצרני הדלתות וחברות ההתקנה כבר מזהים את הפוטנציאל ומרחיבים את היצע הדלתות מסוג זה. אולי לא רחוק היום שסגנון זה יחליף את דלתות המשקוף הקלאסיות ויהפוך להיות הסטנדרט בכל בית ממוצע. קחו זאת בחשבון, בעיקר אם אתם עומדים בפני שיפוץ או שדרוג הדלתות בבית.

Call Now Button